Zakład kominiarski

Zakład kominiarski – firma z tradycją

Zakład kominiarski „ŻYCIE” to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, oferująca pełen zakres profesjonalnych usług kominiarskich. Zakład powstał w 2001 r. i jest członkiem Korporacji Kominiarzy Polskich – Stowarzyszenie Zawodowe w Opolu i Cechu Rzemiosł Budowalanych w Łodzi.

W naszej pracy łączymy nowoczesne technologie kominiarskie z tradycyjnymi rozwiązaniami. Dzięki temu realizujemy usługi szybko i dokładnie, przestrzegając obowiązujących przepisów prawnych i zachowując wymogi sztuki kominiarskiej. Wszystkie prace kominiarskie realizowane przez naszą firmę wykonywane są pod nadzorem Mistrza Kominiarskiego, posiadającego wszelkie uprawnienia.

Kominiarz – dla firm i osób prywatnych

Usługi kominiarskie świadczymy dla:

  • spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych,
  • administracji budynków użyteczności publicznej, instytucji państwowych,
  • firm,
  • gospodarstw prywatnych.

Podejmujemy się stałej współpracy, jak również wykonania jednorazowych usług kominiarskich.

Usługi kominiarskie – pełen wachlarz prac

Zapewniamy kompleksowe prace kominiarskie, począwszy od przeprowadzania okresowych kontroli przewodów kominowych i czyszczenia kominów, po prace związane z uszczelnianiem i montażem wkładów kominowych. Oferujemy wykonywanie opinii przewodów kominowych w nowo wybudowanych budynkach na potrzeby Zakładów Gazownictwa i Inspektoratu Nadzoru Budowlanego. Jako usługę dodatkową prowadzimy bezpłatne doradztwo techniczne w zakresie instalacji kominowych.

Zakład kominiarski – najwyższa jakość w konkurencyjnej cenie

Szeroka wiedza oraz duże doświadczenie poparte wieloletnią praktyką w zawodzie są gwarancją najwyższej jakości usług wykonywanych przez naszą firmę. Zapewniamy sprawną i terminową realizację prac przy użyciu wyłącznie specjalistycznego sprzętu pomiarowego i czyszczącego. Ze względu na charakter prac kominiarskich wszystkie ceny są ustalane indywidualnie z każdym klientem.